Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Konec HC Vrchlabí v Play-Off

Někým milovaný a někým opomíjený, pro někoho nezajímavý tým HC Vrchlabí skončil v Play Off již ve čtvrtfinále a to s týmem Hradce se kterým prohrál 4:2 na zápasy...Váňa

 ________________________________________________________________________

PŘEŠKOLOVACÍ KURZ PRO MUŽE 

Cíl kurzu:

Školení, které by umožnilo mužům využívat tu část mozku, o které nemají ponětí, že vůbec existuje. 

Část 1: Povinná

 1. Naučit se žít bez své maminky (2000 hodin).
 2. „Má žena NENÍ má matka“ (350 hodin).
 3. Pochopit, že fotbal není víc než sport, že být vyřazen z Mistrovství světa není úmrtí (500 hodin).

 

Část 2: život ve dvou

 1. Mít děti a nežárlit (50 hodin).
 2. Neříkat volovinky, když manželka má na návštěvě kamarádky (500 hodin).
 3. Překonat Syndrom vlastnictví dálkového ovládání (550 hodin).
 4. Nemočit mimo mísu (100 hodin). Praktická cvičení na videu.
 5. Pochopit, že boty nedojdou nikdy samy do botníku (800 hodin).
 6. Jak dojít ke koši se špinavým prádlem a neztratit se (500 hodin).
 7. Jak přežít nachlazení bez agónie.

 
 

Část 3: Volný čas

1. Vyžehlit košili ve dvou etapách za méně než dvě hodiny (praktická cvičení).

2. Trávit pivo, sodovku nebo jakékoliv jiné pití bez krkání u stolu (praktická cvičení). 

Část 4: Kurz vaření

1. Úroveň 1- začátečníci: Elektrospotřebiče:

ON= zapnuto, OFF= vypnuto

     Úroveň 2- pokročilí: Má první polévka z pytlíku bez připálení hrnce. Praktická cvičení: Uvést vodu do varu před vložením těstovin. 
 

  INTENZIVNÍ KURZ 

  Pro složitost pochopení témat budou mít kurzy maximálně 8 účastníků. 

  Téma 1: Žehlička: od pračky až do prádelníku, ten záhadný proces. 

  Téma 2: Nebezpečí při plnění zásobníku na led a jeho přenosu do mrazničky (ukázky s pomocí diapozitivů).

   
  Téma 3: Já a elektřina: ekonomické výhody přivolání odborníka opraváře i v případě sebemenších závad.
   

  Téma 4: Poslední vědecký objev: vařit a vyhazovat smetí NEvyvolává impotenci nebo ochrnutí (praktická cvičení v laboratoři). 

  Téma 5: Galantnost: proč není zločin darovat květiny i když už ses s ní oženil. 

  Téma 6: Původ věcí: Toaletní papír se nerodí vedle toalety? (přednáška o spontánním zrození věcí). 

  Téma 7: Fyziologická přesnost: Jak zvednout poklop toalety krok za krokem (Video konference z Harvardské Univerzity). 

  Téma 8: Znalost Ekologie: Není potřeba třepat s peřinou po vypuštění střevních plynů (cvičení reflexů v párech) 

  Téma 9: Základní informace: Mohou muži při řízení žádat o informace, pokud se ztratí bez ohrožení, že vypadají jako impotenti? (Svědecké výpovědi) 

  Téma 10: Čistící prostředky: dávkování, spotřeba, použití. Praktická cvičení aby se předešlo nevratným škodám v domácnosti. 

  Téma 11: Pračka: ta velká záhada v domácnosti. 

  Téma 12: Zvláštní zařízení: Základní rozdíl mezi košem na prádlo a podlahou (Cvičení muzikoterapií v laboratoři) 

  Téma 13: Spolujezdec: Muž na místě spolujezdce: Je všeobecně možné, aby nemluvil nebo se prudce nehýbal když ona řídí a/nebo parkuje?

   
  Téma 14: Hrnek od snídaně: levituje sám do dřezu? (cvičení řízená Davidem Copperfieldem).
   

  Téma 15: Tajemství osobní hygieny: analýza anatomických, fyziologických a/nebo psychologických příčin, které neumožňují utřít po sobě vanu po koupeli. 

POŠLI TENTO MAIL INTELIGENTNÍ ŽENĚ, KTERÁ POTŘEBUJE HEZKY SE USMÁT A MUŽŮM O KTERÝCH SI MYSLÍŠ, ŽE TO SNESOU………. 
 

 

________________________________________________________________________

Shrnutí informací: Po tom co jsem si popovídal se Zrzym a prožil jsem telefonát s matkou onoho ďítěte, vím stoproceně toto: Zrzy v žádném případě není otcem, což mi prakticky sama potvrdila ona matka, které dokonce chtěla žalovat Zrzyho za to že se vydává za otce toho dítěte (což je pádný důkaz). A vy dvě krávy, ILONO a BARBORO si už dejte pohov.

Zrzyho vyjádření: Chodil jsem z jednou dívkou, která zemřela a ty dvě holky mi to dávají za vinu a snažej se mi udělat ze života peklo.

Takže Zrzy, full podpora ode mě a tím bych to myslím uzavřel.

__________________________________________________________________________

Řepovy "20" Dvacetiny

Další společná akce která se po celkem dlouhé době uskutečnila byly Řepovy dvacetiny. Vítek byl docela ochotnej a jako syn majitele Garáže (pivnice Jilemka) se předvedl ve dobrém světle, od 19:00 zarezervoval hospodu, postaral se o dostatek(spíš nadbytek) pivsonka a velmi kvalitní občerstvení(na fotkách jen zlomek jídla). Těško vyjmenuju všrchny kteří se akce zůčastnili, ale osazenstvo bylo početně velmi solidní. Pecka, Zrzy, Jirka, Jindra apod.... Další info o akci si vyčtete z fotek (čili to jak jidi chlastali apod.)...Váňa.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekObrazek

 

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

__________________________________________________________________________

 

Peca s Terkou se oficiálně zasnoubili a 3.6.2009 se budou brát.....To bude nechutná chlastačka :-)

 

Slavia Praha - Legenda které nekončíObrazek
Dnešní článek je věnovaný jedné z nějvětších českých legend. Naše slavná země má mnohObrazeko slavných legend, ale mezi legendami typu Karla IV, Husitů, Blanických rytířů, boha Radegasta,Jana Železného, Josefa Váňi či Emila zátopka vyniká nade všemi jedna: Fotbalový klub Slávie Praha.

Něco ze slavné historie

Obrazek Slávie byla založena nadšenými studenty v roce 1892. Tímto rokem založení se Slávie stala nejstarším českým klubem. Zároveň se datem založení může směle řadit mezi jeden z nejstarších evropských klubů.

Za první slávistické hřiště poslaužila Císařská louka kdesi vObrazek Praze. Na ní probíhaly první setkání a první tréninky. Tyče na branky byli mobilní a vybavení tenkrát bylo v plenkách. Fotbal byl novinka a hra se podobala afričanovi jedoucím poprvé na lyžích. Ovšem mladí Slávisté se rychle zdokonalovali a když nastoupili ke svému prvnímu zápasu v historii,  lehce přejeli klub AC Praha 6:0.  Nelze opomenout uvést zde výsledek prvního Derby Slávia x Sparta. První derby se uskutečnilo v rámci turnale českých fotbalových týmů s názvem: Národní zápasy mužstev kopaný míč cvičících. Název úsměvný, výsledek již tolik ne.  První derby neskončilo jasnou výhrou Slávie,  ale bezbrankovou remízou.

Obrazek Roku 1897 se Slávia přestěhovala na Letenskou pláň. Zde byla postavena první klubovna sešívaných fotbalistů(ano, už tenkrát hrála Slávia v sešívaných dresech s hvězdou, tak jak je známe dnes) a zde se od tohoto roku hrály zápasy se soupeři domácímy tak i poté mezinárodními. Pro objasnění toho, jaký rozdíl panoval již tenkrát mezi A-mužstvem slávie a ostatnímy týmy, uvedu několik výsledků té doby. Slávia 10:0 ČSC, Slávia 11:0 AC Praha.

Jelikož v domácím prostředí Slávia neměla konkurenci, začala se poohlížet pozahraničních soupeřích. Úplně první mezinárodní zápas sehrála Slávia z výběrem 5ti nejlepších Berlínských klubů dne 8.ledna 1899 od dvou hodin a třiceti minut odpoledne. Na vstupném se vybralo 55zlatých. Zápas neskončil žádnou senzací ani ostudou 0:0. Když jsme u prvních mezinárodních střetnutí, zmínil bych první střet české reprezentace(resp. výběru českých mužstev) Soupeřem bylo mužstvo vídeňských angličanů. Dlouho se vybíralo optimální mužstvo, bylo sehráno mnoho přípravných zápasů, ale nakonec se stejně ukázalo, že nejsilnější sestava bude, postaví li se za čechy první mužstvo Slávie, doplněné brankářem Sparty Prokopem, jenž v kvalifikačním rozstřelu o post jedničky chytil více penalt než slávista Vosátka. Jako dresy národního mužsta posloužily sešívané dresy z hvězdou . Angličané byli top fotbalisty světa a proto byla remíza 2:2 považována za úspěch.

Slávia x Oxford


Za zmínku stojí první utkání Slávie s anglickým soupeřem.  Oxford bylo tehdy kvalitní  anglickéObrazek mužstvo. Angličané měli ve fotbalovém umu 35let náskok a také to podle toho vypadalo. Slávia padla 3:0. Ovšem byl to mezník tehdejší české kopané. Oxford předvedl o čem fotbal je a češi pochopili jak se dá fotbal hrát a co může přinést nejen hráčům, ale i fanouškům. Pro srovnání: Oxford poté sehrál utkání s pražskými Němci DSF a zvítězil 15:0, poté s rakouskou Vídní taktéž 15:0 a tým vídeňských angličanů 13:0. Vedle těchto výsledků se zdá porážka Slávie 3:0 jako úspěch.  Touto dobou už byla Slávie na evropské (kontinentální) scéně top týmem. Na domácím hřišti porazila Minervu Berlín 4:0 a 3:0. FC Berlín si odvezl 5:4 a 10:1, Union Víděň 8:0.  České mistrovství potom vyhrála Slávia A nad Slávií B 6:1.

1900

Obrazek Tento rok byl jak mezníkem historie, tak i mezníkem fotbalu směrem dopředu. Slávie měla tou dobou v čechách 4 týmy. A,B,C,D. V Čechách se nenacházel tým, schopný se rovnat Slávii.  Pro upřesnění například výsledek Slávie B, SK Plzeň 16:0 (a to hrálo pouze béčko). Dominance slávie se projevila i ve střední evropě. Slávie 20:0 Victoria Vídeň, Slávia 10:0 Muegytemi,Slávie 8:0 Magyar uzso egyseulet, Torna Club 3:1. U posledního výsledku byla Slávie podrobena kritice že povolila soupeři vstřelit branku.   Ovšem i přes přední pozici slávie v evropě se nedalo popřít že v Anglii je fotbal na ještě lepší úrovni. Dokazuje to jedno z top anglických mužstev Southampton, který na Slávii zvítězil 3:0.

Český footbalový svaz.

Tento svaz se snažil sjednotit českou kopanou do jedn soutěže. Nápad se setkal z dobrou ozvěnou, a všechny kluby se přihlásily. Slávie kvůli mezinárodním závazkům hodlala do svazuObrazek přihlásit B-mužstvo. To se nelíbilo funkcionářům a slávii vyřadilo ze svazu. Navíc byl vydán příkaz  že žádné svazové mužstvo se nesmí utkat s žádným! týmem slávie. Spousta týmů toto nerespektovala a proto brzy více týmů hrálo mimo svaz než ve svazu:-). Paradoxem je že týmy mimo svaz se střetávaly se slávií C a D a i třetí a čtvrté mužstvo Slávie vyhrávalo vysokými rozdíly. Poté však do čech roku 1902 přijela slavná vídeňská germania. Kombinované mužstvo Svazových týmů po tvrdém boji zvítězilo 3:2 a funkcionáři s nosem nahoru vykřikovali že i jiní hráči než slávisté jsou schopni reprezentovat úspěšně českou kopanou a že se prý uvidí, jak se Slávie předvede v souboji s Germaníí........ Dopadlo to úsměvně, Slávie vyhrála 10:0.  V tomto roce do čech přijeli holanďané a porazili tým ČFC 7:1. Čeští novináři nadšení jejich moderní a rychlou hrou pasovali holanďany na nejlepší mužstvo kontinentu. Toto poněkud zkorigovala slávia, když holanďany vyprovodila obligátně 6:1. Ještě jedna zápletka Slávie vs. Svaz. tehdejší svazové mistrovství vyhrála ČAFC (tzv. Čafka) která se střetla se Slávií o právo reprezentovat v mezinárodní soutěži (tzv.challenge cup). Slávia jela reprezentovat poté, co Čafku vyprovodila 8:1 bez větší námahy:-). Nakonec se spory urovnaly, Slávia byla přijata zpátky do svazu a bylo jí povoleno stavět do zápasů B-Tým.

Pro zasmání - Rok 1903


Slávie 7:0 Viktoria CHotěbuz, Slávia 10:0 Boon, Slávia 14:3 Sport Favorit, Slávia 20:0Obrazek Sportclub, Cricketa Vídeň 1:4 Slávia, First Vienna 2:8 Slávia, Postas Budapešť 1:10 Slávia.

Postupem času se Slávie stálým tréninkem dále zdokonalovala, čemuž velmi přispělo angažovaní skotského trenéra Johnyho Maddena, který se na žižkově oženil a dlouhá léta poté trénoval Slávii. Zlepšení se projevilo např. v roce 1906. Krom obvyklých výsledků typu Postas 0:8 Slávia, MAC 9:1, Fovarosi 11:0 apod.  Velkým vítězstvím však byla porážka Anglického Southamptonu 4:0 (před pár lety porazil Slávii 3:0). Možná ještě větší  úspěch byla remíza 3:3  s  pravděpodobně nejlepším mužstvem té doby - Celticem Glasgow.

Rok 1907 byl dosti vzrušující. Kvůli vnitřním neshodám odešlo 23 hráčů(posléze se vrátili) a rezignovala valná část funkcionářů. I přes to se to na výsledcích záporně neprojevilo. FC Turín 9:1, Chorvatská reprezentace 15:2 a 20:0, BAC Pešť 19:1, Hannauer 14:2, YB Bern 8:0.  S domácími top soupeři též problém nebyl, SK SMíchov 8:1, SK Nové Město 12:0.  Lahůdkou ovšem bylo derby toho roku. Dodnes nepřekonaný výsledek 9:1 je lahůdka:-).

Obrazek Do 2.SV.Války se toho událo mnoho, vezmu to ve zkratce. Slávia sbírala tituly, sem tam sbírala i nějakou tu porážku, ale v čechách měla konkurenci pouze ve spartě a dejme tomu Viktorce Žižkov. Bylo dosaženo i mnoho mezinárodních úspěchů. Např porážka Celticu Glasgow, nejlepšího tehdejšího mužstva planety, či skotského Aberdeenu. Často byla zvaná na otevírání stadionů, na Žižkově vyhrála při otevíračce 8:1, v polské Vratislavi 15:1 (při 10tém gólu přestal fungovat ukazatel skóre:-)) Největší úspěch se ale zrodil v roce 1938 a já osobně si myslím že dodnes nebyl překonán.

Středoevropský pohár 1938

Středoevropský pohár byl obdobou dnešní ligy mistrů. Nejpretižnější evropská soutěž těch Obrazekdob. Slávie byla do té doby již jednou ve finále ale až v tomto ročníku se to podařilo. První soupeř byl Beogradski SK, venku jsme vedli již 3:0 , ale kluci to začali flákat a vyhráli jen 3:2. Doma na odvetu nebyl zrovna divácký zájem, protože se očekával hladký postup. Zato díky všesokolskému sletu, který tou dobou v Praze probíhal se do hlediště vtěsnalo na 20 000 jihoslovanů fandících Beogradskimu(Bělěhradu). Slávie hrála vlastně 2 zápasy venku,ale 2:1 vyhrála a postup byl na světě.  Další soupeř byl poněkud zvučnějšího jména: INTER MILÁN. Nutno říct že Italové nepřijeli zrovna s pokorou, čili byli docela namachrovaní. Už tenkrát byl Inter Milán pojem světové úrovně. Slávistický útok vedený fenomenálním Bicanem spolu s Vytlačilem a Bradáčem postupně nastříleli Interu Milán 9,slovy Devět fíků a Italové to ani sami nechápali.  Jinými slovy: Inter vyfasoval za 60 minut od Slávie více gólů než v 21zápasech italské ligy:-). Odveta byla pouze formalitou a Slávie 3:1Obrazek prohrála,když její snahou bylo nezranit se. Další soupeř byl opět Italský. Genova (Janov),  první zápas se hrál v  Itálii,  Bican  hrál s horečkou, Bradáč s výronem, Černý s ovázaným kolenem. Slávie prohrála 4:2 a vše se soustředilo na domácí odvetu. Na stadionu se tísní 30 000 diváků a slávisté rozjíždějí koncert. První 2 branky  dal Bican, ve22.minutě padl první Ital, Bertoni utrpěl dvojitou frakturu holeně,63.min: Morselli dal facku Kopeckému, rozhodčí a policie musí uklidňovat nastalou situaci. pár minut nato dal Bican dalšího, 69:min, další facka od Morselliho, tentokráte Nožířovi, který ji zfleku vrací, oba jdou ven. deset minut na to Bican, 4:0. Stav se nemění a Slávia po výhře 4:0 postupuje. FINÁLE: Soupeř je z nejtěžších. Maďarský Ferencváros. Má skvělý tým a za sebou mnoho úspěchů. Potřetí za 4 roky je ve finále poháru a šest let doma nedovolil soupeři ani remízu. Všeobecně se doufá ve výsledek alespoň o 3 branky, jinak prý slávia nemá v Budapešti šanci. Zápas však dopadl mizerně, pouze remízou 2:2 a vyhlídky na odvetu v Budapešti jsou mizerné. Ovšem odveta se vymiká pravidlům, Slávie hraje bez respektu s tím že nemá co ztratit a po tvrdém boji zaslouženě vítěží 2:0. Pohár je sešívaný a celý náš národ slaví epochální úspěch.

Potom přišla válka a po válce komunisté. Komunisté slávii ani trochu nepřáli a v 50. letech ji sebrali stadion na Stalinův pomník, poté jí byl navrácen,ale ohromné finanční závazky působilyObrazek velké problémy. Slávie byla nuceně přejmenována na SK Dynamo, byly jí sebrány i tradiční sešívané dresy. Sláve spadla dokonce i do druhé ligy, poté co jí byl sebrán celý A-Team a ten byl předán armádním týmům. Slávia u mocných lidí upadla v nemilost. Neupadla však v nemilost u fanoušků, kteří rozjeli akci podobnou jako při stavbě národního divadla. Ustavil se odbor přátel, pomocí řádové kličky se podařilo získat zpátky jméno a nakonec i dresy. Mezi slávisty se vybraly peníze a začalo se rozumně hospodařit, tudíž se slávie dostala z červených čísel. Nakoupily se posily a slávia se opět dostala do první ligy mezi elitu. Boužel za komunistů nám nebylo přáno a i když někdy k tomu bylo opravdu blízko, třeba i  jeden gól v posledním zápase, titul se získat nepodařilo. Titul se podařilo získat až po revoluci v roce 1996 s hráči typu Šmicer, Poborský,Bejbl,Kuka apod. V roce 2000 se slávia za účelem stavby nového stadionu přestěhovala na Strahov, ale i díky neschopnosti vedení se exil roztáhl na 8let. V letech 2007-2008 se Slávie opět dostala na špičku. Po dvojité porážce Ajaxu ObrazekAmsterdam se ukázala v Lize mistrů, následně se předvedla remízou 1:1 na Tottenhamu. V domácí lize získala titul a po mnoha letech vyhrála na Spartě 2:0. Letos se Slávie zatím s přehledem drží na první příčce tabulky. Na Spartě zvítězila 4:1, což nikdo nepamatujeme, takovou potupu pro rudé. Slávie má podle čísel nejlepší útok i obranu v lize. Největší domácí návštěvy a výbornou atmosféru na stadionu. Také hraje pohár UEFA, jako jedinná z českých týmů se dostala do fáze základních skupin. hraje atraktivní útočný fotbal a v klubu se pracuje ekonomicy s dlouhodobou koncepcí.

Jako článek o Slávii to momentálně myslím stačí, dále plánuji články o významných osobnostech Slávie.

Tímto končí článek který jsem sestavil s pomocí netu a knihy - VĚČNÁ SLÁVIA.

Slávia Praha- Věčná legenda českých zemí-která nikdy nepohasne...Váňa

Obrazek

 

 

_ _________________________________________________________________

Obrazek

 

 Dnes od 17:15 se hraje nejslavnější české fotbalové utkání. Derby mezi spartou a slávií. Společné sledování je naplánované od 16:45 v Garáži, kde je taktéž zajištěna rezervace pro dost lidí kteří by chtěli přijít...Váňa.

__________________________________________________________________________

Slávia zvítězila v Liberci na nájezdy.

 

Obrazek

Musím říct že jsem velmi potěšen tím že Skůtr tam jel a domů se vracel z brekem. Každopádně to musel tušit, Přece jen Liberec nedosahuje kvality mistrovského týmu......:-)...Váňa

 

 

Výjezd na Fotbal

Slovo dalo slovo a já s Peckou, Řepou a mojí slečnou Olčou jsme vyrazili na fotbal (nadpralesní liga) do Rovenska pod troskami. Po cestě Benzínka, lachmouty, bagety, no prostě klasika jako obvykle. Na místě výborný točený - Svijanský máz a dobrý párky z udírny. Benecko kterému jsme jeli fandit po heroickém výkonu (a vlastním gólu domácích) zvítězilo 2:1. Spokojeně jsme dojeli domů(samozřejmě se zastávkou na benzíně :-))

Vrchlabí Benátky 3:1 

Včera v D+D elektromont aráně hokejisté Vrchlabí přivítali nováčka ligy Benátky nad Jizerou. Jako uvítací dárek dostaly Bencle 3 góly...Hnedle ve 2. minutě se trefil za Nedvídkova záda Kříž. Ovšem na tento gól našly Benátky odpověď v 11.minutě kdy srovnal stav Dušek (nám známý hráč, který u nás působyl v loňské sezóně). V čase 15:55 rozvlnil síť benátské branky Rusnák po přihrávce Konečného.No a ve druhém dějství upravil skóre Pajič (36:09). Diváci se již dalšího gólu nedočkali...Skůtr

___________________________________________________

Vtípek:

V narvaném fotbalovém hledišti někde v Anglii je mezi dvěma chlapy volné sedadlo.
Jednomu z nich to nedá a povídá tomu druhému:
"Tak to teda nechápu, že si někdo může koupit lístek a pak nepřijít."
"Víte, ten lístek jsem koupil před čtrnácti dny pro manželku, jenže ona mezitím zemřela."
"Oh, promiňte, to je mi líto. - Proč jste ale nevzal někoho ze známých nebo z rodiny?"
"Všichni jsou na pohřbu."

 

Body si odvezli Berounští medvědi 

Včerejší zápas se našemu týmu nepovedl. V první třetině jsme nedokázali proměnit šance, které jsme měli. Ve druhé třetině jsme dostali dva góly z toho jeden při naší přesilovce 5 na 3, no a ve třetí třetině dal gól Pajič,jenže to nenakoplo naše mužstvo, ale mužstvo soupeře a zinscenovali nádhernou akci před bezmocným Štůralou. Jeden gól poté přidal Gajovský a tak výsledek dopadl 2:3. Z GOH se na cestu do Vrchlabí vypravili: Ďoubik, Pecka, Jindra, Víťa a já....Skůtr

__________________________________________________

Tak jsem taky v klubu

Jako již více členů GOH (Víťa, Jindra(2x),Zrzy a Pecka) jsem byl přímým účastníkem autonehody. Teda spíš automotonehody. V Pace před školou jsem svoji chybou sestřelil našeho MISTRA ODBORNÉHO VÝCVIKU. Hold jsem střelec...Váňa

___________________________________________________

Hráči Vrchlabí za sebou mají 1. kolo letošní sezóny

Za výhru 4:3 nad Duklou si připisují do tabulky 3 body! Po dlouhé cestě jsme nastoupili na stadion v počtu zhruba 25 fanoušků. Když na světelné tabuli svítil čas 00:20 svítil tam bohužel také stav 1:0 pro domácí. V 11 minutě si "ježci" připsali druhý gól. V tu dobu měl Gengis na střídačce trochu strach, jak uvedl v rozhovoru pro hokej.cz.Naštestí přišel kontaktní gól v podání Pajiče a Becka. V další třetině Řehořovi nadělil dva góly Koma, který je u nás na střídavé starty z Pardubek. Ve třetím dějství jsme odskočili na rozdíl dvou branek za velmi hlasitého fandění. Čtvrtý gól si připsal Bendík. Jihlaváci poté ještě zdramatizovali utkání jedním gólem, avšak zkušené vrchlabské mužstvo se Štůrym v bráně si výsledek pohlídalo! Skůtr

ObrazekObrazek

foto: Petr Kraus (fotokraus.cz)

 

 

 

 ______________________________________________________

Dlouholetý hráč Milan Plodek #82 ukončil svoji kariéru

 

Obrazek

 

 Tři roky oblékal Milan vrvhlabský drez! Před příchodem si dvě sezóny zahrál v Jablonci, před tím kousek sezóny i za Děčín, dlouho působyl v Liberci....Ploďase provázeli častá zranění i v letošní přípravě si užil svoje. Proto sám z hokejem zkončil, ale né tak docela.... přijal místo asistenta trenéra v Trutnově a také pomáhá trénovat vrchlabskou mládež. V smsce, kterou mi posílal psal, že ve vrchlabí hrál strášně rád a děkuje fanouškům, bude zde ještě minimálně půl roku...Skůtr                                                                                                                                          PS: Omlouvám se za pozdní reportáž, toto zdělení mě strašně mrzí, ale zdraví je důležitější!!

 ________________________________________________________________________

Tady je slibovaná fotka Milana (vlevo) a Honzi Plodkovích bratři jsou dvojčata narozená 26.11.1978

Obrazek

__________________________________________________________________________ 

 Prodám dres HC Vrchlabí (modrý, nepoškozený,cena 650kč) pište na mail tomassks@gmail.com)

Obrazek

Milan Plodek, technický útočník, jenž na zádech nosil číslo 82, ve vrchlabském týmus trávil tři sezóny a patřil k oporám, jeho výkony ale byly bržděny zraněními. Letos nastoupil do přípravy na novou sezónu, ale i v té byl zraněn a proto byl nucen ve 29 letech přerušit svojí profesionální hráčskou kariéru.


To se píše na oficiálním Vrchlabskym webu.

...Váňa.

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________

Fotbálek na Kuvajtu

ObrazekNedělní podvečery jsou pro fotbal ideální čas a tak i členové GOH, ač jinak ne příliš zatížení na aktivní sport vyrazily v počtu 3 lidí na kuvajt. O Organizaci se tentokráte postaral Pecka a sehnal všeho všudy 9 lidí. Hrát se mělo od půl sedmé, ale v půl sedmé na hřišti nikdo nebyl. Volám Peckovi, který mi říká že  "pro zmněnu" se čeká na Jindru. Asi z dvacetiminutovým spožděním se všichni scházíme u branek a rozdělíme se na dvě čtveřice. jeden lichý hráč (Mára Hauk) střídá družstvo ve složení Pecka,Jindra + 2) Druhé družstvo tvořím já + 3. Za zmínku stojí že jeden můj spoluhráč hrál v krásnémObrazek sešívaném dresu. Po chvíli se objevil i Řepa, ale jelikož je línej jak prase, tak hrát nešel a jen hledal výmluvy proč nehrát. Nakonec odjel a vzal sebou Máru, takže už se nestřídalo a síly byly vyrovnány. I dění na hrací ploše nejevilo rozdíl několika tříd. Hrálo se do deseti gólů. Celý zápas jsem mírně vedli my (váňa +3), i když Peckův tým se snažil a často byl rozdíl jen v jedné jedinné brance. Nevím čím to bylo, jestli jsme se rozehráli a byli jsme lepší, nebo soupeřovi došly fyzické síly, ale konec zápasu vyšel lépe nám a dostali jsme se do trháku, který se nám podařil přetavit ve vítězství 10:7. Sláva vítězům a čest poraženým. Hlavně že jsme si zahráli...Váňa.

____________________________________________________________________

 Nový školní rok někomu začal "že jo Skůtr":-)

Jenom tak pro představu široké veřejnosti napíšu krátký článek o vzdělání v GOH :-). Kdybych někde udělal chybu ve vzdělání, moc se omlouvám, stačí napsat a vše opravím.

Jindra: Gympl Jilemnice --> Střední policejní škola MV ČR v Praze --> Policejní akademie ČR

Jirka: Integrovka v Pace, Maturita

Řepa: Integrovka v Pace, Maturita. Řepa je(byl) stejně jako já schopný prázdninový student a vysekl si tuším dvakrát repec, z Matiky a Deutsche Sprache, holt Integrovka :-)

Pecka: No tak to je snadný, školou se prohulil k Maturitě, Ekologie v Kostelci

Skůtr: Skůtr začal pozvolna. v Pace na Integrovce v učňáku na nástrojáře, v současné době si dělá nástavbu v Lomnici. Bez reparátů (šprt)

Markéta:  Stední zdrávka  v Hradci a nyní myslím vejška (chemie, nevim kde)

Zrzy: učňák automechanik ve Vysokym. To je v poho, ale elegantně se pustil se Skůtrem do nástavby v Lomnici. Mám dojem že jeho závěrečné skóre činilo cca 7 bůrek a proto se studiem skončil:-.)

Váňa: Já jsem typickej věčnej student. 5 let na 4-letým oboru. Celkem 4 Reparáty k Maturitě nepřipuštěn, 2x trojka chování atd... :-)  Nyní jsem skoro za vodou a za pár dní si tu maturitu snad dodělám :-)

 

 

Obrazek


 

_________________________________________________________________________ 

 

 

ObrazekObrazek

 

V úterý hostíme  Bílé Tygry

Poslední přátelské domácí utkání na Vrchlabském ledě před startem ligy sehrajeme s Bílímy Tygry z Liberce!! Utkání se uskuteční 2.9.2008 od 18:00 hodin. K vidění budou například dvojčata Plodkovi: Honza v Dresu Tygrů a Milan samozřejmě v dresu Vrchlabí (doplním sem fotku, Petr K. ode mně dostal za úkol vyfotit je spolu na jedné fotce)...Skůtr

_________________________________________________________________________

Vrchlabí si poradilo s druholigovým Nymburkem 

Včera odehrály naši hokejisté další přípravné utkání a svedli ho bravůrně i bez hráčů:Gengise, Pajiče, Křáka, Hořči, Becka, Vály, Gajovského, Látala a Gavlase. Zato na led po opetaci lokte naskočil známý a výborný hráč Milan Plodek, který nejprve na první gól přihrál a jeden z dalších dal. diváků bylo po skromnu, v kotli nás také bylo pár, zato jsme si utkání užili a byla sranda! z GOH jsem vyrazil sám, pevně doufám, že dnes na Chrudim to bude lepší....Skůtr

_____________________________________________________________________________

Zajímavost: toto je sportovní speciál Škodylak

Tento vůz stojí u mého bratrance Ladika. Jeho úpravu má na svědomí především Ladik, ale i já s Davidem. Toto vozidlo je zcela pojízdné. Akotát technickou by asi neprošlo.... Skůtr

Obrazek

Obrazek

_________________________________________________________

 

3 domácí utkání běhen 1 pracovního týdne

Tento týden do D+D elektromont arény zavítají hnedle 3 soupeři, aby zde odehrály přípravné utkání. V úterý budou hostit naši hráči Hradec králové s kterým minulou sezónu odehráli vždy velice pěkná a pro diváky atraktivní utkání. Ve čtvrtek se pokusí porazit kluky z podkrkonoší druholigový Nymburk a doufejme, že přijede i pár výborných nymburských fandů. A do třetice (pátek) zavítá do Krakonošova revíru Chrudim, která je nováčkem této soutěže. Již letos při přípravných utkáních jsme měli možnost se s Chrudimí utkat. Ovšem na ledě Chrudimi jsme podlehli porážce 4:2 a tak máme jistě co vracet! Všechna utkání se odehrajou od 18:00 hodin. Kdo by měl hokeje málo může se vydat do Vrchlabí ještě ve středu na utkání Trutnov-Kolín. Na všechny utkání se již těším a proto Vás všechny žádám zbalte hlasivky a vyražme...Skůtr

__________________________________________________________________________

Vrchlabí porazilo mistra!!!

Senzace: Včera diktovalo tempo Slávii domácí Vrchlabí. Úžasná atmosféra, perfektní výkony kluků na ledě, to vše přispělo k výhře. Z Hrabačova vyrazila spousta lidí: Pecka, Ďoubik, Terka, já, Jirka s Inkou, bratři od Vokatých a další, ale i moje příbuzenstvo, za což jim děkuji. V druhém kotli se nacházel Váňa. V první třetině se hlavně předvedl  brankář Tomáš Štůrala, díky němu jsme ustáli počáteční tlak Slávie. V druhé třetině našel Gengel před brankou Gajovského a ten stejně jako ve Znojmě proměnil. O necelé 4 minuty později přidal gól Knebl. V čase 8:43 na světelné tabuli svítil stav 3:0, což bylo pro fanoušky neskutečné!! A právě tento stav zavinil Rod.Slávie však dokázala snížit na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině naši výborně bránili ovšem jednomu gólu zabránit nedokázali a tak zápas skončil 3:2 ve prospěch VRCHLABÍ!! SkůtrObrazekObrazek   

 

 

Senzační vrchlabský kotel hnal hokejisty kupředu
 

 

 

 

 

 

 
 

Kluci se na ledě snažili leč jim síly stačili

 

 Obrazek 

 

 

 A takhle se radovali Slávisti z prohry, nejvíce však Váňa
__________________________________________________________________________ 

Už je to za dveřmi !!!!!

V úterý pánové.... To zase bude Slávie rozdávat dárečky, sem zvědavej jestli se Pecan zase vožere tak, že bude do rána spát na kruháči, stejně jako když Vrchlabí dostalo klepec 6:0 od Budějovic :-).......Slávista Váňa

 

______________________________________

Pozvánka:

Obrazek

19.srpna se v Elektromont Aréně odehraje hooooodně zajímavý

Obrazek

souboj. Vrchlabí vyzve nejlepší český tým, extraligového Mistra a reprezentanta ČR v hokejové lize mistrů: Slavnou Pražskou Slávii.

Mimochodem scháním lidi do kotle Slávie,  zájemci hlaste se na 732554431.

_______________________________________________________________________

1.Hokej doma v této sezóně

Tak včera hrálo HV Vrchlabí druhý zápas letního Tipsport Cupu. Nevrálo nijak slavně a výsledek skončil jasně a přesvědčivě 6:0 pro extraligový tým Českých Budějovic.Na zápas se jelo podívat a fandit dost lidí z Hrabačova,namátkou : Pecka, Skůtr, Jindra... Po zápase proběhlo tradiční chlastání na kovárně...Váňa

Další zápas: 19.8.   Hc Vrchlabí x HC Slavia Praha (extraligový mistr)

Foto z Hokeje:

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

Fans Budějovic, naši, akce,kotel.

Obrazek

Obrazek

 

 

 


 

 

Menší pokalení ve třech

ObrazekVáňa, Pecka a Skůtr byli účastníky pivní seance. Akce začala tím, že jsem koukal na Akta-x a dostal chuť na pivko. Zrovna jsem bral do ruky telefon že jako zavolám Peckovi, když v tom se telefon rozeřval mým vyzváněním(bojový pokřik slávie), kouknu na display a koukám že mi volá Péca.  Samozřejmě jsme mysleli oba na to samé, jak zahnat žízeň. Slovo dalo slovo a za chvíli jsme se sešli na Kovárně. Každej jsme vypili dvě nebo tři piva,zelenou a zahráli kris-kros a žolíky (všechny hry všeho samozřejmě vyhrál mistr Váňa:-)). Potom jsme vyvenčily kousavýho a brnkli Skůtrovi. Sešli jsme se na cedronu, Skůtr přišel zrovna ve chvíli kdy jsme s Pecanem dohulovali brko. Byl jsme hustě zhulenej, tak byl celej večer ještě lepší. Hráli jsme hokej, hlavně s Peckou, zápasy skončily cca nerozhodně, nepočítal jsem je, bylo jich hodně. Taky jsme slušně hráli šipky, vyhrával Pecka a jednou Váňa. Když jsme platily, čekalo nás příjemné překvapení, na lístku bylo 13 piv, jedno bylo za skůtrovu máti, čili vycházely 4 kousky na jednoho, což jsme taky zacálovali. Barman je asi na matiku slabej, Já a Pecka jsme jich měli víc, tak pět nebo šest, skůtr o jedno míň. Pak jsme vyrazily na kovárnu a dali jsme ještě jedn nebo dvě, už si nepamatuju. To je o tom večeru tak všechno :-)...Váňa.

_________________________________________________________________________

Slavnosti Svijanského piva

Obrazek 

 

ObrazekTak tohle byla akce která si vyloženě říká o reportáž. 12.7.2008 se ve Svijanském Újezdě konaly slavnosti svijanského piva. Opravdu mazec akce. Za GOH jeli pouze Váňa a Pecka, cožObrazek je škoda. Vyrazili jsme před druhou odpolední hodinou a cca ve tři jsme byli na místě. Vstupné kilo- lidovka, veškeré pivo po 15 korunách za půllitr. 140 píp, koupaliště, dvě hudební scény, super skupiny a já nevim co všechno. Kolotoče, střelnice, klobásy, kuřata, nudle, steaky, prasata, atrakce atd. Potkal jsem tam spoustu známejch, Obrazekpříbuznejch i spolužáků, dokonce i Pecka tam potkal někoho ze Šarkánu. Byl to totální masakr. Vystříleli jsme kytku na střelnici, vyhrál jsem marlbora v házení šipek (díky bohu za ty tréninky na cedronu), když nám došli prašule, jeli jsme po osmi pivkách do bankomatu cca 10km. Dali jsme si kýtu na grilu, čínský nudle, jáObrazek ještě klobásku apod. Ze skupin stojí za zmínku Krucipüsk,Anna K.,Alkehol,Kryštof...    Jo a autodrom, taky prdel, vožralí na autíčkách.v půl desátý jsem Obrazekmusel jít spát, měl jsem deset pivek a jelikož jsem se předtim nevyspal, tak jsem byl kantáre.Pecka vydržel až do konce koncertů. Jo a taky se tam pak porval s nějakym dědkem. Prej vyhrál Pecka. Každopádně mě přechlastal, vydržel jich obligátních šestnáct. Chrápali jsme v autě zaparkovanym v pangejtu, ráno v osm jsem nastartoval a dojel domů. Po cestě jsme si dali snídani, rohlíky a šunku. Jinak už nic zajímavýho. Fotky okolo článku fotil Pecka a dokonce relativně včas mi je poslal...Váňa.

 

_____________________________________________________________________________

Nový žhavý BRB!

Jindro předem sorry, ale tohle se musí zveřejnit.

 

Obrazek

Váňo, sorry, ale tohle jsem musel smazat, páč se to ani z části nezakládá na pravdě. Takže nelži a příště si něco ověř, než začneš něco psát. 

 

Tak tohle ne! Abys mazal moje články jen proto že se ti nelíbí, tak to trpět nebudu, nestrpěl bych to od nikoho, neni to nic osobního.  A o obsahu článku, informace jsem měl pouze od tebe, sebe a Víťi. nevím co v tom článku nebyla pravda, všechno se mi zdálo důvěryhodný. Nebo snad není pravda že bys kalil v garáži? možná Víťa trochu přeháněl a řekl mi trochu posunutý časy a počty, ale myslím si že jádro věci byla pravda.  Váňa.

_________________________________________________________________________

Moje fotky z titulu Slávie. Jen tak pro koukání.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekObrazek

_________________________________________________________________________

Zajímavosti z poslední doby

Jen tak nastíním to zajímavý co se dělo.

Kachna u soudu neuspěl a řidičák asi dlouho neuvidí.Obrazek

Pecka se zbořil jako prase v Garáži (min 16 piv) Táhnul domů svou máti v ještě horším stavu.

Na kovárně je nová mldá servírka - Zuzka

Skůtr odhalil svoje intimní informace od prvního zásunu až dotěď (možná bude report. všechno jsem si poznamenal:-) )

Jo, já jsem nacouval do Skůtrovy nový motorky (foto)

Víťa maká v Garáži(Polskej žid skončil)

Zrzáč přestal smrdět.

Markéta i Víťa mají maturitu, já zase hovno (nepřipuštěň)

Jindra se skoro neukazuje

Jirka na nás poslední dobou taky kašle a je línej, ale zase přišel na poslední kalbu.

Oholil jsem si koule

Pecka podniká jako finanční poradce.

 

REAKCE webmastera.

Pořád poslouchám že stránky jsou neaktualizovaný, že sem nic nepíšu, nějaký " Jilemnický holky" nám do vzkazů píšou že o nás chtěj něco vědět.....Tak jsem se rozhoupal a místo koukání na zápas Německo - Rakousko teda něco vytvořím. Napsal jsem dolů článek o Euru, ale to nebyl žádnej velkej výkon. Každopádně co je ale velkej výkon je to, že se mi podařilo konečně dostat dohromady slušnou bandu na společnou akci. Myslím ten fotbal na salónku na Kovárně. Každopádně je to ale spíš vyjjímka. Nepočítám kolikrát jsem už psal hromadný esemesky, psal upozornění na stránky apod. a na akce nechodil skoro nikdo. Ať fotbal, MS v Hokeji... nikde nikdo. Pár bláznů chodilo na hokej i na noční zápasy (Pecka,Skůtr, Já). Pak se nedivte, že když se nic velkýho neděje, tak se mi nechce psát reportáže. Jenom ty různý svolávací esemesky mohly jít do stovek a někdo ani neodepíše,nebo nepřijde aby nebyl unavenej v práci, nebo jde někam vyšukávat, nebo stovky jinejch důvodů !!!. Už se kurva zamyslete. Zkuste si vzít něco z tý poslední akce, sešlo se dvanáct lidí a byla fajn atmosféra. A to tam nebyl Jindra a Markéta(ta alespoň napsala že nepřijde). Takový podobný akce si pak pozornost zaslouží.

Euro 2008

Říkám rovnou že o Euru se mi psát nechce. Den po zpackaným zápase a vyřazení na toObrazek nemám náladu. V dalším článku popíšu spíš chlastačku při posledním zápase.Ve zkratce: Švýcary jsme s klikou porazily 1:0. Portugalci byli lepší, my hráli taky dobře, ale dostali jsme 3:1. No a s těma zkurvenejma Turkama jsme vedli už 2:0 a Rupli 3:2. 3góly běhěm cca 15 minut.... katastrofa doprdele.

 

 

SK SLAVIA PRAHA - Mistr 1.fotbalové ligy.Obrazek

A konečně jsme se dočkali, Slávia letos zažila nejlepší sezonu v historii samostatné české ligy. Postoupilado ligy mistrů, porazila Rudé po dlouhých letech na jejich stadionu a vyhrála po 12-ti letech mistrovský titul. A co hlavně, vyhrála ho na svém novém stadionu - v Edenu, čili v překladu v ráji. stadion je úžasný a nejlepší jaký češké země nabízí. Poslední duel slávie sledovalo přes 20000 fandů, včetně mě, oslavy nebraly konce, více vám přiblíží série fotek.

 

Obrazek

ObrazekObrazek 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Mistři !!!!!

 

 (až rozchodim cdromku, bude fotek i videí více, ty co jsme fotily my)

________________________________________

MS v Hokeji, Kanada 2008

 

ŠVÉDSKO 3:2 PP ČESKO

A je po všem. Švédi nás porazili v prodloužení a my jedeme domů!!!!!Víc není co dodat, tak zase za rok...Váňa

 

Náš soupeř pro čtvrtfinále = ŠVÉDSKO Středa 14.5. 18:50 na kovárně. Všichni přijďte

Česko 3:5 Švédsko

ObrazekNa tomto zápase se opět potvrdilo, jací jsou v GOH hokejoví tvrďáci. Já s Peckou a Skůtrem jsme se klasicky sešli mezi půl jednou a jednou na kovárně. Nálada byla bojovná, dalo se nějaký to pivko a špek. Hokej nás boužel výsledkově neuspokojil. třikrát jsme prohrávali o gól a třikrát jsme vyrovnali. potom Švédové zvýšili na 4:3, na to už naši borci odpověď nenašli a Švédové v powerplay skórovali do prázdné brány. Trochu jsme si zkomplikovali výběr soupeře pro čtvrtfinále, ale jestli chceme zlato, musíme porazit každého. Když píšu tuhle reportáž, vypadá to na čtvrtfinále opět ze Švédy. Nikdo z nás toho moc nenaspal, třeba já 2hodinky :-)...Váňa

 

 Bělorusko 2:3 sn Česko

ObrazekTak tento zápas byl opravdu oříšek. Bělorusové byli nepříjemní jak osina v prdeli. Ve třetí třetině jsme museli dokonce dotahovat. Prodloužení bylo bez gólu a nakonec jsme zvítězily na samostatné nájezdy. Zápas měl na kovárně výbornou atmosféru. Namátkou tam byli: Péca, Víťa, Skůtr, P.Ďouba,já,Pepek,Terka,Kachna... fakt to bylo dobrý...Váňa

 

Česko 5:0 Švýcarsko

ObrazekČeši dnes v noci (00:50 ráno) sehráli první utkání osmifinálové skupiny. Do cesty se nám postavili nabuzení Švýcaři, kteří do dnešní noci neprohráli ani jeden zápas. Samozřejmě že český tým je přejel suveréně 5:0. Jako minule, i dnes se největší fanatikové z nás, Pecka, Váňa, p. Ďouba a Skůtr sešli na kovárně... ehm, teda sešli, od večera jsme společně kalili, když nám zavřeli cedron tak jsme byli na lachmoutech. Dorazili jsme na Kovču a mrkli na hokej. Musim tady zdrbnout Skůtra, kterej je KAŠE, protože během druhé třetiny skoro usnul a o pauze se odebral domů jako nějakej amatér. Hold tyhle liberečáci dneska nic nevydržej :-)...Váňa.

 

 

Itálie 2:7 Česko

ObrazekTak na tomhle zápase se ukázalo kdo je hokejovej blázen a fanatik. Zápas se hrál od 00:50 ráno. Největší fanatici z nás se sešli na kovárně, která se otevřela speciálně kvůli tomuto zápasu. Účastnící: Váňa, Skůtr, Péca, Ďouba starší.  Vypilo se pár piv, káva a čaj s rumem... Zápas začal dramaticky, 2:1 jsme prohrávali. Potom se ale kluci oklepali a v pohodovém tréninkovém tempu Italy jasně přehráli 7:2. Celý zápas naši odehráli v historických retro dresech z roku 1947....Váňa

 Česko 4:5 Rusko (PP)

ObrazekČeský tým dnes po srdnatém boji padl v souboji se Sbornou. Zápas to byl skvělý, plný hokejových akcí, tvrdých zákroků a krásných gólů. Z výhry se radovali Rusové, kteří měli štěstí v prodloužení během střely ze střední vzdálenosti. Češi i přesto že dvakrát prohrávali, dokázali ve třetí třetině jít do vedení 4:3. Rusům se podařilo vyrovnat a v prodloužení zvítězit. Zápas všem ukázal, že náš tým má sílu a je schopen porazit kohokoliv. hodně mě mrzí že píšu před akcemi spoustu esemesek a zvu lidi na akci, ale některýmnestojím ani za odpověď !!! Příště se můžu na nějakou organizaci apolečnejch akcí vysrat !!!...Váňa

Dánsko 2:5 Česko

Tetokráte moje zvací SMS nevyšly úplně naprázdno jako obvykle !!, a na kovárně se sešlo z GOH několik lidí: Pecka, Váňa, Víťa, Skůtr, Zrzáč. Dali jsme pár piv a koukali na hokej. Dánové po půlminutě vstřelily branku. Byl to trochu šok, ale ukázalo se že obavy byly zbytečné. Češi vyhráli 5:2 v celkém exhibičním zápase s celozápasovou jasnou převahou našeho národního týmu.

 

Byl to sice jen zahajovací zápas, ale snad to dobře naznačilo že o MS bude v GOH zájem a budeme se pravidelně scházet v solidních sestavách(Neděle 19:00 s Ruskem)...Váňa.

 

_________________________________________________________________________

Info Čarodky 2008

Zde přináším informace k akci: Čarodky. Tím že vám přišla SMS jste automaticky pozváni. I vaše drahé polovičky.

Místo: Bílá Hlína (u Křižlic)

termín: 30.4. 2008 večer

Doprava: Individuální - tohle je o dohodě

Jídlo+ Pití : Každej si přinese svoje, na sud bychom se nesložily.

Návrh: mohli bysme se sejít ve 20:00 u Kovárny a vyrazit společně - pěšky nebo autama.(je to na vás)

Dotazy u mě na mobilu - všicni ho znáte, zárovwň napište SMS o účasti.

Doufám že se na to půlka lidí nevykašle jako obvykle. Po čarodkách je svátek, takže v práci volno. Žádn výmluvy a jeďte.

Jo a Víťa na nás sere, jede na Wiederholec chlastat s jinou bandou !!!!!

 Váňa

 

 

 

 

A ppprrrrůůůůssseeeerrrr !!!!!

VRCHLABÍ - CHOMUTOV 2:4

Vrchlabským se podruhé Chomutov porazit nepodařilo.Obrazek Na domácím ledě to tentokrát nebylo nic oslavného. Celá aréna krom Chomutováků věřila ve vítězství, zvlášť za stavu 2:0 pro HCV. Potom ale přišlo snad nejčernějších 10 minut v sezoně. Chomutov během nich 4krát smrtelně udeřil. Se stavem se až do konce nic Obrazeknezměnilo. Rozhodčí byl čurák a neuznal nám kontaktní gól. Celá aréna ho taky vypískávala a led zavalila sprška odpadků.Líbilo se mi však, že hráči i přes prohru vyjeli ze šaten zpět na led a loučili se s námi a nejspíše i s výbornou sezónou plnou úspěchů. Na Kovárně žádný oslavy nebyly a rozešli jsme se smutně domů. Ještě musím připomenout, že tak důležitý zápas, pravděpodobně rozlučku ze sezónou, vynechalo mnoho členů GOH kvůli plesu!!!...Váňa.

Edit: Já byl v práci!!! Jindra

_____________________________________________

Chomutov konečně poražen ( 5:0 ) 

Vrchlabí v prvním domácím zápase jasně přejelo Chomutov 5:0. Z oslav na Kovárně máme připravené interview.

Obrazek

Já: Pojedeš zítra?Obrazek
Jirka: na 60%
Skůtr: Asi ne.... Jasně že jo, potom pochlastáme
Já: Proč jsi dnes nebyl v kotli?
Skůtr: Počkej, ehmm,protože z 53 zápasů jsem byl na 49 a pokaždé jsem bubnoval. Jeden zápas jsem si chtěl užít ze sedaček.
Já: Myslíš že máme šanci postoupit?
Inka: Tak to je jasný, ne? Říkal to Jirka
P.Šim: No máme, máme, máme šanci
Jindra: Naděje umírá poslední
Péca: Já myslím, že máme na to postoupit přes kohokolivObrazek
Jirka: Je to teorie, ale bylo by to krásný (musíme!!!)
Skůtr: Máme, ale doufám že nepostoupíme, protože jsem z toho hokeje už magor!
Já: Má zítra chytat Saša nebo Ševča?
Skůtr: Ševča
Péca: Saša
Jirka: Saša
Jindra: Saša
P.Šim: Saša
Inka: Saša
Já: Vrátí se série po zítřku ještě zpět domů?
Skůtr: Doufám, nechci prohrát venku.
Péca: No, určtě se vrátí domů.
Jindra: Nic není nemožné.
Jirka: Věřím v to, že to ještě bude doma
Inka: Doprdele, co je to za votázku???
P.Šim: Jo, jo, jo, jo, jo, jo, jo, jo...
Já: Obligátní otázka, kolik jsi dal dnes za hokej piv???
P.Šim:: 7 + 3x JimBeam + 2x zelená
Jirka:
Inka:2
Péca:Já žádný, řídil jsem (ehm... no teda Obrazekjedno)
Jindra:Hmmm - řidič
Skůtr:0, Jeden čaj a tři kávy

 Dnes nás čeká další veletěžký boj s Chomutovem. Musíme vyrazit v co největším počtu lidí a pozbudit náš tým...Váňa.

 

 

Obrazek

Obrazek

______________________________________________________________________________

 

CHOMUTOV : VRCHLABÍ (24., 25. 2. 2008) 3:1, 4:1

Vrchlabí v Chomutově nedokázalo ze dvou pokusů uspět ani jednou. Já jsem tam nebyl a nemám z čeho čerpat námět na reportáž. Připojím jenom pozvánku na čtvrtek (zítra), kdy se hraje třetí zápas - první doma. Série se hraje na 4 vítězné zápasy a proto není ještě nic ztraceno...Váňa.

ObrazekObrazek

________________________________________________________________________

Vrchlabí ve svém prvním roce v první národní lize dokazuje, že rozhodně není jenom do počtu.

Obrazek Našim Vrchlabským hráčům se za mohutné podpory publika podařilo zvítězit v posledním, pátém, rozhodujícím zápase 1:0 nad Jihlavou. Z Jihlavy přijel slušný počet příznivců a vytvořili spolu s námi bouřlivou atmosféru. Celý zápas byl ve znamení obran a jediný gól zápasu vstřelil v 56. minutě Lukáš Vantuch. GOH byl na zápase přítomen v solidním zastopupení. Po zápase proběhla mohutná několikanásobná děkovačka. Jihlavští fans, kteří odcházeli ze stadionu pod VIP boxy, však neunesli pocit porážky a začali rvačku. Jak to viděl kotel, bubny Obrazekšly na zem, vlajky hned za nimi a naše tvrdé jádro ( samozřejmě se mnou:-) ) naběhlo na Jihlaváky. Mlelo se to docela dlouho a pěkně a securiťákům trvalo dost dlouho než zjednali pořádek....vítězství se oslavilo na Kovárně mohutnou chlastací akcí...Váňa.

 

 

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

Obrazek

Obrazek

________________________________________________________
Jihlava - HVC (18. 2.)

Předem se omlouvám za stručnost reportáže, protože ji chci napsat, aby to tu bylo aktuální, aleObrazek:
vyjeli jsme dvěma autobusy a několika auty z Vrchlabí okolo druhé hodiny. Jedna zastávka na benzínce na občerstvení a čůrání (Pecan skoro nevydržel...). Fandilo se v autobuse, přistoupily Nymburští fans s bubnem jako naše posila a atmosféra byla dobrá. V Jihlavě jsme udělali slušnej bordel (v dobrym slova smyslu) už před stadionem a pochodovali jsme ke svému vchodu. V kotli se slušně fandilo a jelikož nás bylo ke Obrazekstopadesáti, byli jsme hodně slyšet. Boužel naše podpora v hledišti nebyla nic platná, neboť Jihlava zápas rozdílem 7:2 vyhrála. Po zápase nás policie navedla do busů a za slušné atmosféry v buse jsme dojeli do Vrchlabí. Tam jsme dali jedno pivko v Družbě a jelo se domů..............už musim letět na hokej...Váňa.
za chvilku mi jede bus na další zápas do Jihlavy.

ObrazekObrazek


ObrazekObrazek


___________________
__________________________________________________________________

HCV - Jihlava (14. 2., 15. 2.)

Vrchlabí doma sehrálo první dva zápasy play-off v první lize. Soupeřem nám byla Dukla Jihlava, kdysi velmi slavný armádní tým. Ovšem sláva Jihlavy vybledla předObrazek útočnými akcemi Vrchlabských a domů si veze dvě porážky 3:1 resp. 4:3. GOH se samozřejmě v solidním zastoupení zúčastnilo obou zápasů. V pondělí, na možná poslední zápas, se chystáme samozřejmě také.
První domácí zápas byl jasně v režii domácích. Vítězství 3:1 bylo naprosto zasloužené a Jihlava nepředvedla celkem nic. V druhém zápase ovšem Jihlava dlouho vzdorovala, dokonce dvakrát vedla. Nakonec ale po dobrém výkonu stejně prohrála, když Aleš Vála, jako správný kapitán, v čase 59:45 vstřelil vítězný gól Vrchlabí. Za zmínku stojí unfairplay zákrok hostujícího gólmana Řehoře, kdy hlavou našeho hráče praštil nešetrně o led. Vyvolal tím ohromnou nevoli kotle a sérii pokřiků typu: "ŘEHOŘ JE PRASE, HOVADO, ŘEHOŘ TO PUSTÍ......"

Interwiew: (Rozhovor na Kovárně po druhém zápase)

Já: Vyjádři nejlepší okamžik zápasu.Obrazek
Péca: PajiČova teČ k tyČi a Řehoř byl v píČi (Pecka trval na zvýrazněných písmenech Č)
Skůtr: Gól na 4:3, ale znám naprosto přesně nejhorší moment zápasu, když Řehoř (to prase) praštil hlavou Gengela o led. Počkej, Řehoři, počkej, do Jihlavy se chystám!!
p.Šimůnek: Branka na 4:3
p.Ďouba: Když celej stadion přišel na to, že rozhodčí je na hovno.
Já: Tipuj pondělní výsledek (z pohledu HCV).
Péca: 3:0
Skůtr: Netroufám si tipnoutObrazek.
p.Šimůnek: 2:6
p.Ďouba: 3:5
Já: Řekni jedno slovo k rozhodčímu.
Péca: Píííča!
Skůtr: Pán
p.Šimůnek: Hovado!
p.Ďouba: Hovado!
Já:Tvůj názor na dnešní Jihlavu?
Péca: Bohemia chips
Skůtr: Cirkus, cirkus
p.Šimůnek: Byli o 100% lepší než včera.
p.Ďouba: Komedianti!
Já: Obligátní otázka, kolik jsi zvládnul za hokej piv?
Péca: 6
Skůtr: 1*3 + 3 panáky (takhle doslova jsem to měl napsat, pozn aut.)
p.Šimůnek: 3
p.Ďouba: 6

Tak to je k prvním dvěma zápasům vše. U dalších reportáží se těší ...Váňa.

__________________________________________________________________________________
Převzatý článek o několika hooligans Baníku Ostrava v Olomouci :-)

OLOMOUC - HAVÍŘOV, 35. kolo 07/08
Možná jste už někdy slyšeli o skupině Tarzan Boys - jsou to mladí radikálové navštěvující hokejové zápasy v Olomouci. No a vzhledem k tomu, že se na svých stránkách často "chlubili"Obrazek tím, jak často a rádi napadají fans hostí, řekli jsme si, že se jim podíváme malinko na zoubek. Do Olomouce se vydáváme autem v pěti lidech, přicházíme na tribunu pro hosty asi půl hodinky před utkáním a na vedlejší tribuně už vidíme srocovat se pár mladých (cca 10) kluků v bombrech, někteří na rukou bandáže??? atd. Těsně před zápasem doráží havířovský fan-club (cca 40 lidí), stavíme se tedy několik metrů vedle nich, čekáme zda se bude něco dít a nedíváme se na hokej :-). Havířovský fan-club je celkem dobře chráněn policií a ochrankou a tak domácí se na ně chodí jen "dívat" z několika metrů, přičemž opravdu nevím co tím sledují, neboť když jim jdeme naproti, tak berou nohy na ramena, když jim naznačujeme, že po nich chceme telefoní číslo, tak opět mizí na svou tribunu... Tahle hra na schovávanou nás ale přestává bavit a tak se rozhodujeme, že v poslední části hry obejdeme stadion směrem k domácím, odpálíme nějaké menší modré dýmy, které vezeme sebou a pojedem domů... A tak v pěti lidech přicházíme až do sektoru domácích!!!, ve kterém je v tu dobu nějakých 30 lidí. Vět
Obrazekšina z nich se jen blbě divá, holt asi nejsou zvyklí na to, že si pro ně někdo přijde až k nim do "kuchyně"... Jen 2 domácí se zvedají, jdou nám naproti, tak jim navrhujem alespoň 5 na 5 po zápase... Odpovědí nám je, že neví jestli dají lidi???, ale že snad přijdou... Čekáme tedy u svého auta, v tom přicházejí 3 domácí, dalších cca 10 stojí opodál, ale prý nechcou jít... Domácí nám nabízejí, že půjdou klidně 3 na 5 a podobně, což však odmítáme a dáváme jim čas, ať seženou další lidi. Nakonec jsou 4, jdeme tedy do přilehlého parčíku, jenže lepí se na nás anton fízlů, který nás ten den už neopustí :-(. Serem tedy na to, nasedáme do auta a jedem pařit do Havířova. Nemá cenu tady rozebírat, jak by to asi dopadlo, kdyby tam nebyl ten anton cajtů, na druhou stranu však naše sestava byla mnohem starší než ta domácí, na kterých byl i patrný respekt ze soupeře... Každopádně domácí byli ten den opravdu pro smích... Chodit si v pěti lidech po stadionu jako doma, přijít si pro ně do sektoru... No nevím nevím... Holt asi jsou zvyklí dělat ramena na obyčejné hokejové fanoušky a okrádat je o šaliky a dresy...

Převzato zde.

Webmasterův komentář: Takže co se Tarzanů týče, tak to zase až takoví drsňáci nebudou. Po přečtení tohohle článku u mě tarzani ztratili poslední zbyteček respektu. Takže GOHáci, až se s nima někde setkáme..... Váňa.

 

 

 

________________________________________________________________________
Ve čtvrtek začíná play off. Vrchlabí se do něj probojovalo a hraje s Jihlavou. První zápas je ve čtvrtek a účast je povinná. A HLAVNĚ, KAŽDÝ VE FAN DRESU DOSTANE PIVO ZDARMA!!!!!!!!!
______
__________________________________________________________________
Vrchlábko doma v posledním zápase základní části nestačilo v nájezdech na MladouObrazek Boleslav - jednoho z velkých favoritů celé soutěže. Avšak v zápase to vypadalo chvílemi úplně jinak. Zvláště v prodloužení Vrchlabí bušilo do Mladoboleslavské obrany střelami nejtěžšího kalibru. Ze začátku utkání si HCV odneslo jednogólový náskok, který však Mladoboleslavští postupem času smazali a naopak se sami dostali do vedení 2:1. HCV však srovnalo a v prodloužení hosty z Boleslavi doslova přehráli. V nájezdech bohužel měli více štěstí hosté a odvezli si dva body. Naše prohra po nájezdech však neměla vliv na soupeře, se kterým budeme hrát play off. Tím soupeřem je Jihlava (jinak podle dresů známá jako bohemia brambůrky). No a ve čtvrtek všichni na play off...Váňa.

Obrazek

 

________________________________________________________________________________________________________________

V sobotu se hrál zápas HC Vrchlabí vs. Hradec, já jsem pracoval, tak mi reportáž slíbil Pecan. Tak až ji napíše, tak bude :-) zatím pár fotek jako lákadlo :-)...Váňa.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek